cz en sk

Cykly

Soutěž o aukční bonus ve výši 100 EUR!

Soutěž o aukční bonus ve výši 100 EUR!


Rozpoznáte unikátní minci?

Vyhrává KAŽDÝ, kdo správně odpoví.


Na našem facebooku najdete 10 fotografií mincí, které jsou téměř k nerozeznání od 10 mincí z naší připravované aukce č. 22. Pokud jste zkušenými a talentovanými sběrateli, jistě hned odhalíte 10 rozdílů (na každé minci právě jeden). 


Pokud odhalíte všech 10 rozdílů, získáte od nás aukční bonus 100 EUR. Bonus odečteme z ceny Vámi vydražené položky z našich aukcích č. 22, 23 a e-live 22. Pokud celková cena vydražené položky bude nižší než 100 EUR, nebudeme Vám vydraženou položku účtovat. Bonus lze zúčtovat výhradně proti zakoupené položce, tj. případný rozdíl mezi cenou vydražené položky a bonusem neproplácíme. Bonus je vázán na předem vybranou položku aukce.


Abychom Vám mohli bonus přidělit, zašlete nám do pondělí 20. dubna do 19:00 na náš e-mail praha@machochlapovic.com následující informace:

- Vaše jméno, pod kterým budete dražit v našich aukcích.

– Vaše jméno na facebooku.

- Výsledek vašeho pátrání, tedy 10 rozdílů, a to v následující podobě: číslo položky a krátký konentář (např. 1320 – Josef II. má na očích brýle)

- Číslo aukce a číslo konkrétní položky, na kterou chcete bonus uplatnit.

-komentář na tenhle facebook příspěvek viz níže


Do komentářů na facebooku napište, kolik rozdílů jste odhalili, aniž jste museli originální minci dohledat v našem aukčním katalogu a také jak moc jsme vám zavařili :) NEUVÁDĚJTE VŠAK KONKRÉTNÍ VÝSLEDKY. Hra slouží k pobavení sběratelů. Nezveřejňujte proto prosím na facebooku výsledky svého pátrání před ukončením soutěže. Na výhry to sice nebude mít vliv, ale můžete pokazit zábavu ostatním soutěžícím.Platné jsou pouze ty soutěžní odpovědi, které jsou zaslány spolu s dalšími požadovanými informacemi na výše uvedený e-mail. Nelze tipovat do komentářů, na sdílených stránkách apod. Po ukončení soutěže zveřejníme správné odpovědi na našem facebookovém profilu.


Podařilo se vám odhalit všech 10 rozdílů, aniž jste potřebovali porovnávat fotografie s fotografiemi skutečných mincí v aukčním katalogu? Jste sběratelské eso, bezkonkurenční znalec! Unikla vám tato pocta o jedinou položku? Není třeba věšet hlavu. Ztráta jediného bodu svědčí o tom, že i tak jste výjimečně zkušený sběratel s výborným postřehem.

757

produktov ihneď k odberu

5 000+

spokojných zákazníkov

35

zrealizovaných aukcií

660 000

najdrahšia predaná položka v aukcií